سامانه مشاوره آنلاین نکویار

وابستگی به نیکوتین چیست؟

در گذشته بخاطر وجود این باورکه نیکوتین منجر به مسمومیت یا آسیب نمی شود، مصرف این ماده فقط به عنوان یک عادت بد به حساب می آمد نه یک اعتیاد. امروزه، نیکوتین به عنوان ماده ای اعتیاد آور که در تنباکو وجود دارد، شناخته شده است.
اعتیاد به نیکوتین
متن کامل خبر
08 خرداد 1398
00:00
64
0

چه افرادی هرگز ازدواج موفقی نخواهند داشت؟

شاید از زمان بچگی به ازدواج خود فکر می‌کردید. اگر شما هم مثل بیشتر افراد هستید، میدانید که پیدا کردن فردی مناسب برای ازدواج و زندگی برای کل عمر بسیار دشوار است.
ازدواج ناموفق
متن کامل خبر
05 خرداد 1398
00:00
61
0

خودگویی مثبت چیست؟

خود گویی مکالمه‌ی درونی است که ناخودآگاه شمارا تحت تأثیر قرار می‌دهد و بیانگر افکار، باورها،سؤالات و ایده‌های شما هستند.
خودگویی ها
متن کامل خبر
05 خرداد 1398
00:00
70
0

اعتیاد به تلفن همراه

اگرچه پیشرفت فنّاوری در دنیا باعث راحتی ما می‌شود، اما مشکلات دیگری نیز به دنبال خود ایجاد می‌کند. اعتیاد به موبایل یکی از اثرات فنّاوری بر زندگی مردم است. باوجود حجم بسیار زیادی از گوشی‌های اندروید و آیفون و دیگر ابزارهای هوشمند مثل تبلت ها، اعتیاد به موبایل به یک بحران تبدیل‌شده است.
نشانه ها
متن کامل خبر
04 خرداد 1398
00:00
59
0

تاثیرات روانشناختی طلاق بر کودکان

زمانی که ازدواج با شکست مواجه می‌شود، برخی والدین درگیر سؤالاتی می‌شوند، "آیا باید به خاطر بچه‌ها باهم بمانیم؟" دیگر والدین طلاق را تنها گزینه می‌دانند . با وجود اینکه همه‌ی والدین ممکن است نگرانی‌های بسیاری در مورد اینکه چگونه فرزندشان با طلاق کنار می‌آید در ذهن داشته باشند؛ بنابراین باید دید اثرات روان‌شناختی طلاق بر کودکان چیست؟ محققان معتقدند که این مسئله به موضوعات مختلفی بستگی دارد. درحالی‌که همه‌ی بچه‌ها براثر طلاق استرس دارند برخی بچه‌ها سریع‌تر به حالت قبلی برمی‌گردند.
طلاق و کودکان
متن کامل خبر
04 خرداد 1398
00:00
57
0