سامانه مشاوره آنلاین نکویار
به نام خدا
شرایط دریافت خدمات مشاوره ای از طریق سایت مشاوره آنلاین نکویار

بند اول

این متن به منظور تعیین جزئیات دریافت خدمات مشاوره ای از طریق سایت مشاوره آنلاین نکویار, که در این متن به اختصار نکویار(nekooyar )خوانده میشود تنظیم گردیده است؛ لذا آن را با دقت بخوانید و توجه کنید دریافت خدمات مشاوره ای, از طریق سایت یاد شده, منوط به پذیرش و اجرای دقیق کلیه موارد مندرج در این متن است.

بند دوم

ارائه خدمات مشاوره ای, از طریق نکویار, در حکم موافقت شما, به عنوان متقاضی, با کلیه موارد ذیل میباشد. این شرایط در هر زمان از سوی نکویار قابل تغییرند؛ بنابراین قوانین را دائما مورد بازبینی قرار دهید. در هر زمان که با هریک از موارد موافقت نداشتید, دریافت خدمات مشاوره ای از طریق این سامانه را خاتمه دهید.

بند سوم

نکویار یک بستر ارتباطی بر روی اینترنت میباشد, که امکان برقراری ارتباط به منظور دریافت خدمات آموزشی و مشاوره ای را برای شما فراهم می نماید.

بند چهارم

از آنجایی نکویار , در هیچ شرایطی, هیچگونه دخالتی در محتوای مبادله شده میان هر یک از مشاوران و هر یک از متقاضیان دریافت خدمات مشاوره ای را ندارد لذا کلیه مسئولیتهای قانونی ناشی از محتوای تبادل شده در نکویار, منحصراً بر عهده مشاوری قرار خواهد داشت که نسبت به پاسخگویی اقدام نموده است.

بند پنجم

مشاوره ای که از طریق نکویار دریافت میکنید, در حد توان مشاوران نکویار, دقیق و صحیح است؛ با این حال توجه کنید که هر مشاوره ای میتواند کاملا بر خطا باشد بی آنکه هیچکونه سوءنیت, قصور و یا تقصیری در میان باشد. از این رو, چنانچه مستند به هر یک از مشاوره های دریافت شده از طریق نکویار هر گونه تصمیمی گرفتید مسئولیت انحصاری آن بر عهده شماست و تحت هیچ شرایطی, هیچگونه مسئولیتی متوجه نکویار و یا هریک از مشاوران آن, که از طریق نکویار, خدمات مشاوره ای آنها را دریافت کرده اید نخواهد بود.

بند ششم

هنگام نام نویسی در نکویار, برخی اطلاعات هویتی تان را دریافت نموده ایم, که از آنها به دقت مراقبت خواهیم کرد و تحت هیچ شرایطی, جزء با حکم قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران, هیچ یک از آنها را نزد اشخاص ثالث افشاء نخواهیم کرد.

بند هفتم

از آنجایی که برنامه ی پاسخگویی مشاوران،از سوی خود آنها تعیین شده است ،و نکویار صرفا زمان های تعیین شده آنها را اطلاع رسانی کرده است ،در صورتی که در زمان اعلام شده دسترسی به مشاور مقدور نبود ،تحت هیچ شرایطی،هیچگونه مسئولیتی متوجه نکویار نخواهد بود.

بند هشتم

نکویار در جهت ارزیابی و ارتقای کیفی خدمات ارائه شده به شما و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی حق دارد مکالمات را ذخیره و مورد پایش قرار دهد.

بند نهم

در هر یک از تماس‌هایی که از طریق نکویار ،با هر یک از مشاوران برقرار خواهید کرد ،کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی را مراعات و مشخصا از ارتکاب هرگونه جرمی ،از قبیل اهانت به هر یک از مشاوران ،خودداری خواهید کرد؛چنانچه در هر زمان تخطی شما از هریک از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی روشن شود دسترسی شما به نکویار مسدود می‌ گردد.
به نام خدا
شرایط دریافت خدمات مشاوره ای از طریق سامانه هوشمند نکویار

بند اول

در زمان شروع جلسه شما 15 دقیقه فرصت دارید وارد سامانه گفتمان شوید در غیر اینصورت جلسه به دلیل عدم حضور شما غیر فعال می شود.

بند دوم

در صورت بروز هر گونه مشکل اگر ورود اولیه ی شما به سامانه ی گفتمان ثبت شده باشد شما میتوانید بدون هیچ مشکلی صفحه رو مجددا بارگزاری کنید.

بند سوم

در هنگام چت با حامی به هیچ عنوان صفحه ی گفتمان خود را نبندید.

بند چهارم

زمانی که به صفحه گفتمان انتقال داده میشوید ، صفحه پنل کاربری خود را نبندید در صورت بستن پنل کاربری حضور شما به دلیل تداخل سامانه در سامانه گفتمان غیر فعال می شود.

بند پنجم

اگر یک مراجع و روانشناس نیاز به جلسات بعدی داشتند هماهنگی ها و واریز وجه از طریق سایت و توسط حامی انجام می پذیرد. نکویار هیچ مسئولیتی در برابر وجوهی که به هر طریق دیگری پرداخت می شود ندارد و عضویت افراد و کارشناسانی که این قوانین را نقض کنند لغو خواهد شد.

بند ششم

برای انتقال زمان جلسه به زمان دیگر باید حتما تا 24 ساعت قبل از شروع جلسه‌ی مشاوره این موضوع با حامی هماهنگ شود. توجه داشته باشید که مبلغ پرداختی قابل بازگشت نبوده و تنها می‌توان زمان مشاوره‌ را تغییرداد.

بند هفتم

در صورتی که به هر دلیل اعم از مشکل اتصال اینترنت سراسری یا پیدا شدن مشکل برای مشاور جلسه‌ی مشاوره کنسل شود، مراجعه‌کننده می‌تواند بین دریافت وجه پرداختی (به شکل افزایش اعتبار کیف پول در پروفایل شخصی) و یا انتقال جلسه‌ی مشاوره‌ی خود به زمانی دیگر انتخاب کند

بند هشتم

انتخاب مشاور با توجه به موضوع مشاوره شما و حوزه تخصصی اساتید، صرفا توسط تیم تخصصی نکویار انجام می گردد و زمان مشاوره به شما اطلاع رسانی می گردد همچنین شش ساعت قبل از جلسه برای شما پیامک یادآوری ارسال میگردد.

بند نهم

تمامی اطلاعات تماس با مراجع و اطلاعات دیگری که مراجعه‌کننده در اختیار درمانگر قرار می‌دهد تنها در این وبسایت ذخیره می‌شوند و صرفاً برای افزایش استمرار و فایده‌ی جلسات مشاوره از آنها استفاده می‌شود. همچنین ضبط مکالمات توسط مراجع ممنوع بوده و در صورت نقض این قانون عضویت فرد مورد نظر در وبسایت لغو می شود.

بند دهم

هر نوع بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران در سایت نکویار ممنوع می باشد و با فرد خاطی برخورد لازم انجام خواهد گرفت.

بند یازدهم

تبلیغات یا پیشنهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار در فضای این سایت غیرقانونی می باشد.

بند دوازدهم

هر گونه ارتباط فقط از طریق سامانه امکان پذیر است و برقراری ارتباط خارج از سامانه خلاف مقررات سایت است.

بند سیزدهم

حتما باید بعد از استفاده از خدمات مشاوره وارد بخش امتیازدهی (نظرسنجی کاربر) شده و با دقت به سوالات این بخش پاسخ دهید با انجام اینکار ما را در بهبود خدمات مشاوره یاری خواهید داد.

بند چهاردهم

این وبسایت برای حل مسائل بسیار بحرانی به وجود نیامده است. لذا در شرایطی که تشخیص روانشناسان سایت بر حاد بودن بیماری باشد، مراجعه‌ی حضوری و استفاده از سرویس‌های اورژانسی به بیمار توصیه خواهد شد.
به نام خدا
شرایط ثبت نام در سامانه

بند اول

نکویار هیچ تعهدی نسبت به استفاده از اطلاعات هویتی اشتباه در سامانه ندارد و شخص ثبت نام کننده در سامانه به هنگام ثبت نام تعهد می نماید در صورت ثبت نام با اطلاعات هویتی از اطلاعات صحیح استفاده خواهد نمود.

بند دوم

در صورت ثبت نام بدون اطلاعات هویتی (ثبت نام بی نام و نشان) وظیفه حفظ کلید ثبت نام و اطلاعات ثبت نام بر عهده شخص ثبت نام کننده می باشد؛ در صورت از دست دادن کلید و اطلاعات مربوط به ثبت نام به جهت عدم وجود هیچگونه اطلاعات هویتی در سامانه، نکویار هیچ تعهدی نسبت به حساب کاربری از دست رفته ندارد و مسئولیت آن مستقیماً متوجه شخص کاربر ثبت نام کننده می باشد.

بند سوم

کاربران می بایست از ایجاد چندباره حساب کاربری خودداری نمایند.